Fotolia 38143178 XS

Współtworzę w firmach doskonalsze procesy wykorzystując zasady zarządzania procesowego, koncepcji Lean Management. Działalność prowadzę od 1994r. W tym czasie (2001r-2017r.), miałem możliwość pracować dla Toyoty Motor Poland i Toyoty Banku, a od 1999r, przez pięć lat, dla Forda Polska. Starałem się korzystać z takiej okazji, obserwować kulturę organizacyjną Toyoty, poznawać i uczyć się o niej, by zrozumieć. W efekcie, pomimo zakończenia tamtego okresu, Toyota Production System stał się częścią mojego zawodowego DNA. Pasja, to właściwe słowo. Koncentruję się na zarządzaniu procesowym i organizacji zarządzania procesami.

Wolę myśleć krytycznie i lateralnie.  Ofertę kieruję do zarządów firm, które stawiają sobie za cel doskonalenie w zakresie ekonomiki i organizacji oraz zauważają i doceniają efektywność zarządzania procesowego lub zarządzania procesami.

Pracuję przy doskonaleniu i mapowaniu procesów oraz wspomagającym je budowaniu miar wskaźników efektywności i rezultatu (KPI i KRI), jak też systemów informacji zarządczej (SIK), czy przy tworzeniu programów sugestii pracowniczych. O pełnym zakresie możliwości pracy, najlepiej przekonać się przeglądając zakładkę "Publikacje".

Na uwagę mogą liczyć też klienci, którzy własną sytuację ekonomiczną oceniają jako trudną, pogarszającą się, albo wymagającą zmiany. Otrzymają tu praktyczne wsparcie w kwestiach finansowych, organizacyjnych i marketingowych.

Wiele wysiłku wkładam w propagowanie koncepcji zarządzania znanej jako TPS  lub Lean Management.

stat

Zarządzanie: W przeszłości, podejmowałem się czasowego zarządzania firmą lub jej częścią. Prawdopodobieństwo przyjęcia takiego zlecenia wzrasta, jeśli zagrożone jest dalsze funkcjonowanie firmy klienta lub jest niebezpieczeństwo znacznego pogorszenia dotychczasowych wyników.  Możliwe uczestnictwo z radach nadzorczych, w charakterze członka lub konsultanta/doradcy.

 

 

FAQ, czyli na temat współpracy z klientem, w pytaniach i odpowiedziach.

 

Ważniejsze realizacje z ostatnich miesiecy zobaczysz tutaj

Referencje imienne:
Podsumowanie współpracy z firmą Toyota Bank Polska w okresie zarządzania firmą Apnet sp. z o.o., dostępne tutaj.
Podsumowanie współpracy z firmą Toyota Motor Poland, w okresie zarządzania firmą Apnet sp. z o.o., dostępne tutaj.
Ocena współpracy z firmą ADDAX Schaffhausen GmbH, w okresie zarządzania firmą Apnet sp. z o.o., dostępne tutaj.
Ocena współpracy z firmą ADFM sp. z o.o, w okresie zarządzania firmą Apnet sp. z o.o., dostępna tutaj.
Ocena współpracy z firmą ADGW, w okresie zarządzania firmą Apnet sp. z o.o. dostępna tutaj.
Ocena współpracy z firmą CSL IS dostępna tutaj.
Nie unikam współpracy ośrodkom naukowym w Szczecinie i w innych miastach. Podsumowanie współpracy z Politechniką Łódzką.
Nie odmawiam udziału w szczytnych inicjatywach: "Młody Lean Lider"

                       

 

 BWM Jerzy Fiuk; tel. 601 773 172; email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.